Android Adult Games


Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat e faqes sonë po punojnë në çdo pajisje.


Lojra Porno Falas Në Internet

Ne nuk kërkojmë asnjë lloj parash në platformën tonë

Lojë Porno Për Android: Lojë Seksi Në Shfletuesin E Lëvizshëm

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Futu brenda sot!

Pavarësisht nga ajo që mund të lexoni online, komuniteti i lojrave të pornos për pajisjet Android është i gjallë dhe i shkelmuar. Sot, unë do të doja të ju mirëpres në platformën tonë ekskluzive njohur si Porno Lojëra Për Androidin: ndërsa emri mund të mos jetë i gjithë ky imagjinatë, unë dua të theksoj se ajo që ju do të gjeni brenda është shumë më larg se të gjitha aplikimet tuaja. Ne e kuptojmë dhe e vlerësojmë se ka pasur një mungesë të rëndësishme të lojrave me cilësi të lartë në hapësirë, por e gjitha përfundon sot!, Skuadra pas Lojrave Pornografike Për Androidin ka punuar PA ndalesë gjatë pesë viteve të fundit për të mbledhur një arkiv mbresëlënës me lojra të shijshme. Këto janë plotësisht të optimizuara për pajisjet android dhe do t'ju tregojnë se pavarësisht kufizimeve, çdo gjë është e mundur. Ne me të vërtetë besojmë se përqendrimi ynë i shkëlqyer në krijimin e argëtimit dhe lojrave porno seksi do të të bëjë ty të gjuash litarë në asnjë kohë., Rekomandohet që të regjistroheni menjëherë, por nëse doni të mësoni pak më shumë për atë që duhet të ofrojmë, jeni të lirë të vazhdoni të lexoni poshtë dhe unë do t'ju jap një pamje se për çfarë bëhet fjalë ky projekt. Faleminderit që po vini dhe kalofshi një ditë të bukur!

Hyrje e plotë mobile

Megjithë pengesat dhe përpjekjet nga Google për të kufizuar aksesin ndaj përmbajtjes së të rriturve në pajisjet e lëvizshme, ne kemi gjetur një zgjidhje. Përgjigja është çuditërisht e thjeshtë: t'i bëni lojrat tuaja të funksionojnë me një shfletues! Shanset e shfletuesve të censurimit të Google janë pothuajse joekzistues, askush nuk do t'i përdorte më telefonat e tyre. Problemi është, zhvillimi i lojrave që punojnë në shfletues është mjaft i vështirë, por kjo nuk na shqetëson. E gjitha kjo do të thotë se ne duhet të kalojmë pak më shumë kohë për të siguruar që lojrat tona të punojnë me shumicën e shfletuesve., Aktualisht kemi dhe ofrojmë mbështetje zyrtare për Kromin, Safarin dhe Firefox, ndonse në teori, vetëm rreth çdo shfletuesi me patçet moderne duhet të jetë në gjendje t'i drejtojë lojrat tona pa problem. Ne gjithashtu duam të vëmë në dukje se pajisja juaj mobile nuk do të ketë nevojë të shkarkojë asgjë në mënyrë që të luajë lojrat tona: çdo gjë është aksesuar direkt nëpërmjet shfletuesit tuaj. Ndërsa ne nuk mendojmë se ne jemi biznes të ndryshëm, ne e kuptojmë dhe vlerësojmë se industria e rritur është plot me shkarkime potencialisht të rrezikshme., Kjo nuk është diçka me të cilën ju duhet të shqetësoheni: komuniteti ynë është ndërtuar tërësisht nëpërmjet aksesit të shfletuesit. Diçka që nuk mund të thuhet rreth destinacioneve të tjera që janë përpjekur dhe kanë dështuar, për të krijuar hapësira të përshtatshme loje për pajisjet Android.

Zgjedhje e mirë e lojrave

Në vend që të përqëndrohej në vetëm disa lojra, ekipi mendoi se ishte i matur të ofronte një shumëllojshmëri të gjerë titujsh. Numërimi ynë aktual përbëhet nga 37 lojra: të gjitha të cilat janë prodhuar brenda shtëpisë dhe ato janë ekskluzive me platformën tonë. Ajo që do të thotë kjo në thelb është se askush tjetër nuk boton lojrat tona dhe nëse do t'i provosh, duhet të krijosh një llogari. Nëse jeni kurioz se si kemi arritur të krijojmë një bazë kaq të madhe të dhënash, duhet të përmend se ekipi i plotë këtu në Porno Lojëra për Androidin aktualisht përbëhet nga nëntë vetë, të cilët janë të punësuar me kohë të plotë., Ne punojmë me distancë, por gjithashtu punojmë shumë. Ne gjithashtu ndërtojmë zhvillues dhe artistë për çdo lirim, në mënyrë që rrallë të marrësh dy lojë që ndjejnë të njëjtën gjë. Shumëllojshmëria ishte tepër e rëndësishme për ne pasi kjo do të thotë gjithashtu se ju ka gjasa të gjeni një duzinë apo më shumë tituj që janë shumë ato që ju dëshironi: një situatë e shkëlqyer për të qenë dhe është konsumatori, kjo është e sigurt! Oh, unë mendoj se duhet të përmend edhe se në qoftë se ju doni të hyni në komunitetin tonë, nënshkrimi dhe hyrja në është krejtësisht e lirë!, Ashtu është, ne nuk do të paguajmë asnjë qindarkë për krijimin e një llogarie këtu, dhe ne kurrë nuk duhet të paguajmë për ndonjë gjë brenda. Mund të zgjedhësh të dhurosh nëse do, por vendimi të takon ty.

Displays të mirë grafik

Një nga gjërat për të cilat jemi më të lumtur këtu në Lojrat E Pornos Për Androidin është cilësia e përgjithshme grafike e lëshimeve tona. Nuk mendoj se keni nevojë t'ju them se mesatarisht, pornolojrat janë luftuar kur vjen puna te cilësia e mirë e departamentit grafik. Që kur i ndërtuam lojërat tona nga toka me pajisje androide në mendje, na lejoi që të personalizojmë dhe të përqëndrohemi në atë që do të dukej mirë për androidet: rezultatet janë të mahnitshme! Çdo lojë e vetme duket absolutisht fantastike dhe sikur është prodhuar nga një studio AAA., Ne jemi të bekuar me disa nga artistët më të pabesueshëm grafikë në industri, si dhe me një EKSPERT të bërjes 3D që është një prerje mbi të tjerët. Nëse do që lojrat e tua të celularëve të duken të pabesueshme, ky është vendi ku do të marrësh saktësisht atë. Motorri grafik që përdorim ne përshtatet gjithashtu në varësi të rezolutës suaj të shfaqjes: kjo do të thotë që nuk do të harxhoni kohë baterie ose përdorimin E CPU-së për përpunime jo të efektshme. Paç fat të gjesh një konkurrent që është i aftë të të ofrojë këtë: kemi kontrolluar, as nuk i jemi afruar fare!, Lëshimet që do të gjeni në brendësi kanë gjithashtu opsione të cilësisë grafike, prandaj nëse jeni në rregull me lojën duke u ngadalësuar, mund të zgjidhni të keni interpretime më të mira. Përsëri, ne mendojmë se duke të dhënë ty zgjedhjen është më e mira që të përparosh - ju ndoshta jeni dakord me këtë, apo jo?

Një fjalë e fundit për Lojërat E Pornos Për Androidin

Ju faleminderit që keni marrë kohë për të lexuar Të gjitha në Lidhje Me Lojërat Porno Për Androidin: unë shpresoj se kjo ese e vogël tregoi gjërat më të rëndësishme që ju doni të dini rreth komunitetit tonë. Ndërsa unë mund të kem thënë shumë më tepër, unë mendoj se është një ide e mirë për të mbledhur atje dhe për të sugjeruar se nëse do të dish më shumë, të krijosh një llogari dhe ta shohësh të gjithën për vete. Kujdesu për veten, lojë të lumtur dhe do të shihemi në anën tjetër!

Luaj Falas Tani